O firmie

Firma Infor powstała w 1996 roku. Na początku swojej działalności zajmowała się sprzedażą pokryć dachowych i systemów rynnowych. W 1998 roku rozpoczęliśmy sprzedaż kominków prowadząc mały sklep stacjonarny wprowadzając do sprzedaży pierwsze na rynku polskim wkłady kominkowe, obudowy i piece wolnostojące. Współpraca rozwijała się tak prężnie, że już w 2000 roku powstała pierwsza dwuosobowa ekipa montażowa, która budowała i składała pierwsze kominki i obudowy projektowane na zwykłej kartce papieru.

W tym samym czasie sklep zyskał większą powierzchnię a w 2007 roku przeniesiony został do własnego lokalu przy głównej arterii w Olkuszu, gdzie znajduję się do dziś. Obecny salon Firmy „Infor” to ponad 70 m2 dobrze zagospodarowanej przestrzeni. Jest przestronny i funkcjonalny. Znajduję się tu wygodny i ciepły kącik z kominkiem akumulacyjnym wykonanym z płyt i kształtek szamotowych hBO+, z wkładem niemieckiej Firmy Schmid, przy którym klient może usiąść i napić się dobrej świeżo parzonej kawy i poczuć ciepło prawdziwego, palącego się kominka. Znajdziemy też tutaj inne gotowe zabudowy wyeksponowane indywidualnym oświetleniem oraz aranżacją i kolorystyką ścian. Oddzielnie pokazne są też piece wolnostojące, systemy kominowe Scancore, Dinak czy Darco , marmury i konglomeraty marmurowe, z których można wykonać obudowy czy parapety. Znajdziemy też duży wybór kratek kominkowych taki Firm jak Kratki.pl, Pracownia Ślusarstwa Chwaja z Krakowa czy Firmy Anikol.

Miejsce przeznaczone do obsługi klientów pozwala swobodnie omówić i uzgodnić wszystkie szczegóły zamówienia a widoczne na ścianie certyfikaty i dyplomy jakie posiada firma dają klientom gwarancje rzetelności, fachowości i wszechstronności firmy co podpowiada im, że są we właściwym miejscu zamawiając swój wymarzony kominek. W Salonie jest też miejsce Naszym zdanie najważniejsze… miejsce gdzie powstają, tworzone są nowe pomysły, gdzie projektowane są indywidualne aranżacje kominków ale także pomieszczeń w których będą one budowane. Pozwala to klientowi lepiej wyobrazić sobie jak będzie wyglądał jego salon, ile miejsca zajmie sam kominek, jak będzie się komponował z różnym oświetleniem na tle mebli czy wypoczynku. Każdy projekt jest inny i zawsze różni się od siebie wieloma szczegółami. Staramy się nigdy nie powtarzać aranżacji i każdego klienta traktujemy indywidualnie i bardzo starannie. Dla Nas sam projekt to nie wszystko, zawsze poprzedza go wizyta w miejscu inwestycji, na budowie czy w remontowanym domu , choćby miała być to bardzo prosta zabudowa. Ważny jest nie tylko sam kominek ale jego otoczenie, wnętrze, wielkość pomieszczenia, komin , istniejące oświetlenie, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, wymiar okien i drzwi, meble czy dodatki jakimi dysponują inwestorzy. Dlatego też podchodzimy do tego bardzo starannie. Całość wykonanej aranżacji 3D można obejrzeć na dużym ekranie w rozdzielczości Full HD, a jeśli i to nie pozwoli klientowi wyobrazić sobie jak będzie wyglądał jego kominek robimy to bezpośrednio w miejscu inwestycji wyświetlając obraz na ścianie w skali 1:1 gdzie będzie on wykonany.

Miejsce przeznaczone do obsługi klientów pozwala swobodnie omówić i uzgodnić wszystkie szczegóły zamówienia a widoczne na ścianie certyfikaty i dyplomy jakie posiada firma dają klientom gwarancje rzetelności, fachowości i wszechstronności firmy co podpowiada im, że są we właściwym miejscu zamawiając swój wymarzony kominek. W Salonie jest też miejsce Naszym zdanie najważniejsze… miejsce gdzie powstają, tworzone są nowe pomysły, gdzie projektowane są indywidualne aranżacje kominków ale także pomieszczeń w których będą one budowane. Pozwala to klientowi lepiej wyobrazić sobie jak będzie wyglądał jego salon, ile miejsca zajmie sam kominek, jak będzie się komponował z różnym oświetleniem na tle mebli czy wypoczynku. Każdy projekt jest inny i zawsze różni się od siebie wieloma szczegółami. Staramy się nigdy nie powtarzać aranżacji i każdego klienta traktujemy indywidualnie i bardzo starannie.

W obecnej chwili firma dysponuje dwoma fachowymi ekipami montażowymi, z którymi współpracuje kilkanaście lat. Budując nasze kominki od wielu lat używamy zawsze materiałów najwyższej jakości takich jak płyty izolacyjne Varmsen, dzięki którym Nasze kominki zasłynęły z wytrzymałości i jakości wykonania. Niemieckie płyty szamotowe HBO+, które z kolei przy niewielkich kosztach w porównaniu do kafli, oddają ciepło a nie izolują jak zwykła płyta gipsowa z wełną przez co kominek staję się produktem bardziej komfortowym i oszczędnym. Jednym z niewątpliwych atutów Firmy jest autoryzowana sprzedaż i montaż urządzeń grzewczych Największego w Europie producenta kominków Firmy Kratki.pl. Firma współpracuje także z największym w regionie producentem obudów kominkowych – Rocheson Pana Krzysztofa Płonki. Od dwóch lat zajmujemy się także sprzedażą i montażem systemów odkurzaczy centralnych takich Firm jak Beam, Sach czy TQD. Infor zawsze służy fachowym doradztwem bez względu na to czy klient dokonał w niej zakupów czy nie, czy też dopiero zamierza to zrobić. Nasza Firma stale zwiększa swoją wiedzę i asortyment uczestnicząc w szkoleniach ale także sama je organizując. Co w przyszłości… Wkrótce asortyment powiększyć chcemy o sprzedaż mebli i urządzeń chłodniczych do małych przydomowych winnic oraz o systemy wentylacji z odzyskiem ciepła.

INFORMUJEMY, IŻ OD 1 STYCZNIA 2015 ROKU SPRZEDAJEMY I MONTUJEMY WYŁĄCZNIE PRODUKTY FIRMY „KRATKI.PL”  ( WKŁADY KOMINKOWE, PIECE WOLNOSTOJĄCE, KRATKI WYWIEWNE )

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl